لیپوماتیک شکم

لیپوماتیک شکم

چربی های موضعی زیبایی اندام افراد را از بین می برد و عدم رضایت افراد را در بر میگیرد و معمولا در نتیجه اضافه وزن افراد نیز می باشد در این حالت معمولا افراد به دنبال روش ساده تر و نوین برای رها شدن از این چربی ها هستند که از میان انواع روش ها ،روش دستگاه لیپوماتیک به عنوان آخرین و بروز ترین روش درمان چاقی می تواند هم ظاهر زیبایی را برای بیمار ایجاد نماید و هم تا حدودی اضافه وزن را کاهش دهد.
شکم و پهلو به خصوص در خانم ها مقداری دیرتر با ورزش و یا رژیم های غذایی از بین می رود و یا اینکه به طور کل در بدن باقی مانده و از آن جهت که این اندام ها در نمای کلی شخص تاثیر به سزایی دارند افراد زیادی خواهان این هستند که در این قسمت اندامی زیبا داشته باشند تا بتوانند لباس های مورد علاقه خود را بپوشند شما می توانید درکلینیک لیلاک با انجام مشاوره های لازم پیش ازلیپوماتیک برای از بین بردن چربی های خود راحت تر تصمیم بگیرید و سبک رژیم غذایی خود را بعد از انجام لیپوماتیک تغییر دهید تا این اندام برای شما ماندگار باشد .
شماره تماس:٠٩٩٠٧٠٠٣٩٩٠
روش لاغری با لیپوماتیک یک راهکار تاثیر گذار برای حذف چربی هایی است که باعث اضافه وزن وسایز وحتی بدفرمی بدن شده اند .
به کمک روش لیپوماتیک یا لیپولیز اینفراسونیک چربی های تجمع یافته پهلو و ران ها و شکم،پهلو و بازو وغبغب و باسن وسینه اقایان را می توان از بین برد .
قبل از لیپوماتیک از روش های قدیمی مانند لیپوساکشن ولیپولیزر و.. مورد استفاده قرار میگرفت ، این روش ها معمولا نسبت به لیپوماتیک که منجر به تخریب بافت چربی میشد حالت تهاجمی تری داشت.روش لیپولیز اینفراسونیک روش بیخطری در دنیا محسوب میشود و هیچ گونه ترس واسترسی برای بیمار ندارد ومورد رضایت اکثر مراجعه کنندگان میباشد . این عمل معمولا در یک جلسه سه الی چهار ساعته قابل انجام بوده که در نتیجه آن باعث پیکر تراشی نواحی مختلف بدن که دارای توده چربی است میشود. .
یکی از پر طرفدار ترین وبیشترین حجم انجام این عمل که نقش به سزایی در تناسب اندام و مخصوصا نیم تنه بالایی دارد مربوط به شکم وپهلو است،این دو ناحیه و مخصوصا در بانوان زمان بیشتری رژیم غذایی و یا ورزش میبرد تا از بین برود و یا این که از بین نمیرود.بنا بر این تنها روش ممکن ان انجام عمل زیبایی های شکم و یا لیپوماتیک است که مرسوم ترین وجدید ترین روش ان است.که با توصیه های پزشک متخصص ان میتوانید اندامی ایده ال را برای خود ماندگار نمایید.

مراقبت های بعد از عمل:

پانسمان و ماساژ صحیح و علمی در روز های بعد از عمل
مصرف صحیح دارو های تجویز شده
پوشیدن صحیح و علمی گن مخصوص
پوشیدن صحیح گن خیلی مهم است زیرا گن باعث میشود بدن شما فرم خیلی بهتری به خود بگیرد و هر چه قدر سفت تر وتنگ تر باشد نتیجه عمل بهتر خواهد شد و سعی کنید یک الی دو ماه مداوم استفاده نمایید و فقط موقع استحمام از بدن خود دراورید.
عدم انجام فعالیت های سنگین در هفته های پس از عمل و شروع فعالیت های سبک نظیر پیاده روی
رژیم غذایی مناسب وصحیح
در دوره نقاهت سعی شود از مصرف غذاهای پر نمک پرهیز شودزیرا مصرف نمک زیاد باعث تورم بیشتر میشود و دوره نقاهت را طولانی میکند
نشستن صحیح بعد از عمل سعی کنید از نشستن های طولانی پر هیز کنید و تا حد امکان سعی کنید از صندلی راحتی برای نشستن استفاده کنید وبه توصیه های پزشک نیز در این رابطه گوش دهید
بعد از عمل احساس سوزن سوزن شدن طبیعی است وجای هیچ گونه نگرانی نیست.


فرق روش لیپوماتیک با عمل جراحی زیبایی شکم(ابدومینو پلاستی ) 

در عمل ابدومینوپلاستی معمولا برای شکم هایی با حجم چربی بالا ویا افتادکی پوستی که معمولا به مرور زمان و بر اثر عواملی مانند بار داری وغیره اتفاق میافتدکار برد دارد ولی لیپولیز اینفراسونیک برای اندام هایی با چربی هی موضعی اثر بخشی بهتری دارد که جراح متخصص با توجه به شرایط موجود یکی از این دو روش را پیشنهاد میدهد پس در انتخاب جراح خود دقت کنید تا بهترین روش ممکن را به شما پیشنهاد دهد.

روش دستگاه لیپوماتیک به عنوان آخرین و بروز ترین روش درمان چاقی می تواند هم ظاهر زیبایی را برای بیمار ایجاد نماید و هم تا حدودی اضافه وزن را کاهش دهد.


درباره ما

لیلاک کلینیک با پشتوانه‌ای قوی از تجربه و تخصص همکاران و اساتید دانشگاهی در خدمت شما شهروندان عزیز می‌باشد.

تماس با ما

آدرس:

تهران،زعفرانيه رو ب رو پالاديوم

تلفن تماس:

٠٩٩٠٧٠٠٣٩٩٠

ایمیل:info@lilakclinic.com

نقشه

© 2018 طراحی ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT