لیپوماتیک سینه

لیپوماتیک عمدتا برای شکم و پهلو و ران و بازو ها مورد استفاده قرار می گیرد می تواند در کاهش سایز سینه ها نیز تاثیر داشته باشد. اما به صورت اختصاصی این روش برای آقایان مجاز می باشد.

لیپوماتیک سینه چیست؟

یکی از سوالات بسیار رایج مراجعین در رابطه با امکان جراحی سینه با لیپوماتیک و کوچک کردن آن می باشد. این جراحی که عمدتا برای شکم و پهلو و ران و بازو ها مورد استفاده قرار می گیرد می تواند در کاهش سایز سینه ها نیز تاثیر داشته باشد. اما به صورت اختصاصی این روش برای آقایان مجاز می باشد.
جراحی کوچک کردن سینه در خانم ها ( ماموپلاستی ) روشی است که نیاز به ایجاد برش و شکاف جراحی و کشیدن پوست و لیفت آن دارد، بنابراین جراحی کوچکی مانند لیپوماتیک نمی تواند پاسخ گوی این عمل باشد. بنابر این به خانم ها توصیه می شود که برای کاهش سایز سینه های خود از جراحی ماموپلاستی به عنوان روش اصولی و علمی استفاده نمایند.

لیپوماتیک سینه آقایان

بزرگی سینه در آقایان می تواند ناشی از تجمع بافت پستانی باشد که به آن ژنیکوماستی می گویند همچنین به دلیل چاقی و تجمع بافت چربی ایجاد می شود.بزرگی سینه در آقایان برای بسیاری قابل تحمل نیست . این افراد اغلب به فکر راهی برای حل این مشکل هستند.علت و عوامل بسیاری برای ژنیکوماستی واقعی مطرح است. 
در دروان بلوغ و نوجوانی و نیز افراد مسن ژنیکوماستی فیزیولوژیک وجود دارد . برخی داروها از جمله ساتمیرین ، اسپیرونولاکتون و برخی داروها ضد فشار خون می توانند باعث ژینکوماستی شوند .
در ۵۰ درصد ورزشکارانی که از هورمون های آندروژن استفاده می کنند، ژنیکوپلاستی بروز می کند . اما بسیاری از موارد بزرگی سینه آقایان به خصوص افراد چاق ژنیکوماستی واقعی نیست و تجمع چربی در سینه هاست .
از لیپوماتیک برای تخلیه این چربی ها و بافت پستانی می توان استفاده کرد . در این روش با کمترین عوارض و در کمترین زمان می توان سینه ی آقایان را کوچک کرد. لیپوماتیک یکی از روشهای مطمئن است که مورد استقبال اکثریت قرار گرفته است.
بعد از لیپوماتیک سینه آقایان پوشیدن گن به جمع شدن پوست کمک بهتری می کند . برای انجام این عمل نیاز است که با یک پزشک متخصص در این باره مشورت نمایید تا به بهترین نتایج دست یابید.

لیپوماتیک سینه آقایان یا جراحی ژنیکوماستی موجب بهبود ظاهر سینه آقایان با برداشتن بافت های سینه و بافت نرم همراه که ظاهری نامطلوب به وجود آورده ، می شود و به صورت زیر انجام می گردد .
برداشتن بافت غده ای سینه (ژنیکوماستی)
برداشتن بافت های چربی سینه (لیپوماستیا)
در صورت نیاز ، برداشتن پوست اضافی
بالا بردن یا کوچک نمودن نوک سینه

کاندیدای لیپوماتیک سینه 

در صورتی که آقایان بر اثر رشد بافت های غده ای یا انباشت چربی ، دارای سینه های بزرگی باشند به جراحی ژنیکوماستی نیاز پیدا می کنند . بیمارانی که دارای شرایط زیر می باشند می توانند از این عمل استفاده کنند :
مردانی که دارای بافت سینه اضافی زیر نوک سینه می باشند .
مردانی که دارای بافت سینه یا بافت چرب اضافی هستند ، بدون اینکه پوست اضافی داشته باشند .
مردانی که بافت چربی فراوانی همراه با پوست اضافی و افتادگی سینه دارند .
مسائلی که هنگام جراحی کوچک کردن سینه مردان باید در نظر گرفته شود :
اصلاح بزرگی سینه مردان با برداشتن بافت های اضافی در سینه به معنای برداشتن کل بافت سینه نمی باشد . رایج ترین مشکلی که به دلیل جراحی کوچک کردن سینه پیش می آید برداشتن بیش از اندازه بافت ها و ایجاد فرورفتگی می باشد که به سختی می توان آن را درمان نمود و ظاهر سینه نیز از حالت اول خود بدتر می شود.


درباره ما

لیلاک کلینیک با پشتوانه‌ای قوی از تجربه و تخصص همکاران و اساتید دانشگاهی در خدمت شما شهروندان عزیز می‌باشد.

تماس با ما

آدرس:

تهران،زعفرانيه رو ب رو پالاديوم

تلفن تماس:

٠٩٩٠٧٠٠٣٩٩٠

ایمیل:info@lilakclinic.com

نقشه

© 2018 طراحی ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT