لیفت بینی با نخ

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

یکی از روش های زیبایی بینی ، لیفت بینی با نخ است که امروزه متقاضیان زیادی را به خود اختصاص داده است.لیفت بینی با نخ

از روش های زیبایی بینی ، لیفت بینی با نخ است که امروزه متقاضیان زیادی را به خود اختصاص داده است.
این روش نیازی به عمل جراحی و بیهوشی ندارند و به صورت سرپایی انجام می گردد و باید در نظر داشت که بهبود فرم بینی به علت خصوصیت تجزیه پذیر بودن و جذب شدن نخ های مورد استفاده ، ماندگار نیست و نیاز به تجدید دوباره لیفت با نخ دارد.
تمامی افراد دلشان می خواهد بینی سر بالا و خوش فرم داشته باشند ولی به علت ترس از جراحی ، عمل زیبایی بینی یا رینوپلاستی انجام نمی دهند ، برای اینگونه افراد روش عمل لیفت با نخ بهترین گزینه است.
لیفت بینی بدون جراحی به عنوان یکی از روش های زیبایی و به طور موقت شناخته می شود و برای افرادی که از بیهوشی عمل می ترسند و هنوز آمادگی لازم را برای رینوپلاستی ندارند مفید می باشد.

افراد مناسب برای لیفت بینی با نخ

افرادی که دارای افتادگی شدید بینی ، انحراف تیغه بینی هستند ، لیفت بینی به آنها پیشنهاد نمی گردد .همچنین لیفت بینی گوشتی پیشنهاد نمی شود.
افرادی که بینی هایشان قوز شدیدی دارد و بسیار بزرگ و نامتناسب است ، مناسب برای انجام لیفت بینی با نخ نیستند.
بیمارانی که تو رفتگی روی بینی ، قوس کمی روی بینی ، انحراف نوک بینی و مایل به داشتن بینی سربالا تری هستند گزینه های مناسب تر و بهتری برای انجام لیفت بینی خواهند بود.
این عمل برای افرادی که قبلا عمل رینوپلاستی انجام داده و دارای رضایت کاملی نیستند و همچنین معتقد هستند فرم بینی شان باید کمی تغییر کند ، گزینه بسیار خوبی است.
مشکلاتی مانند صاف نبودن سطح بینی ، کمی قوز روی بینی و سربالا نبودن نوک بینی ، که ممکن است از جراحی بینی که قبلا داشته اید پیش آمده و نیاز باشد رفع شود ، توسط لیفت بینی قابل درمان است.
هزینه لیفت با نخ برای بینی کمتر از هزینه رینوپلاستی بوده و نیازی به بیهوشی نداشته ، کبودی و تورمی در نواحی صورت و اطراف بینی بعد از لیفت با نخ مشاهده نمی شود.
هزینه لیفت بینی با توجه به بهترین کلینیک لیفت با نخ که مراجعه می کنید و هم چنین بستگی به نوع نخی که برای لیفت بینی استفاده می کنند متغیر است و در جلسه های مشاوره قبل از لیفت با نخ ، جراح به بیمار هزینه را به طور دقیق میگوید.

عوارض لیفت بینی چیست؟ 

در مجموع به دلیل ایجاد نکردن برش در بینی و غیر تهاجمی بودن، لیفت بینی عوارض چندانی ندارد اما برای چند گروه از افراد لیفت بینی نمیتواند نتیجه بخش باشد. دسته اول افرادی هستند که از انحراف شدید بینی رنج میبرند و دسته دوم کسانی هستند که دچار شکستگی های شدید در ناحیه بینی شده اند. با رعایت اصول و استاندارد های لیفت بینی و به خصوص استفاده از متد لیفت بینی که ثمربخش ترین نوع لیفت در حال حاضر است، به جرئت میتوان گفت بیش از 60 تا 70 درصد متقاضیان عمل جراحی زیبایی بینی به هیچ عنوان نیازی به تحمل کبودی، تورم و درد حاصل از جراحی زیبایی بینی و همچنین پرداخت هزینه های سنگین این عمل را ندارند و میتوانند با انجام لیفت بینی با آسانترین شکل به زیبایی چهره و بینی دست یابند.


درباره ما

لیلاک کلینیک با پشتوانه‌ای قوی از تجربه و تخصص همکاران و اساتید دانشگاهی در خدمت شما شهروندان عزیز می‌باشد.

تماس با ما

آدرس:

تهران،زعفرانيه رو ب رو پالاديوم

تلفن تماس:

٠٩٩٠٧٠٠٣٩٩٠

ایمیل:info@lilakclinic.com

نقشه

© 2018 طراحی ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT