لیپوماتیک باسن

در روش لیپوماتیک می توان از پزشک خواست قسمتی از چربیهای خارج شده را جهت تزریق به قسمتهای مورد نیاز جهت زیبایی باسن و .. مورد استفاده  قرار دهد.

لیپوماتیک باسن

زمانی که شما روش لیپوماتیک را برای خارج نمودن چربیهای بدن انتخاب می نمایید به دلیل عدم تخریب سلولهای چربی در روش لیپوماتیک می توان از پزشک خواست قسمتی از چربیهای خارج شده را جهت تزریق به قسمتهای مورد نیاز جهت زیبایی صورت ، سینه ، باسن و .. مورد استفاده قرار دهد.
باسن از نواحی از بدن می باشد که با انجام ورزش و رژیم غذایی نمی توان چربی انباشته شده و اضافی آن را از بین برد. چربی های انباشته شده در باسن در نحوه لباس پوشیدن افراد بسیار تاثیر گذار است. با استفاده از لیپوماتیک باسن می توان چربی ها انباشته شده در آن ناحیه را تخریب کرد و از بین برد برای انجام لیپوماتیک باسن در ابتدا بیمار بصورت ایستاده قرار می گیرد و نواحی که چربی های اضافی قراراست توسط دستگاه لیپوماتیک تخریب شود و از آن خارج شود توسط پزشک علامت گذاری می شود و پس از آن چربی های اضافی بوسیله لوله باریک و نازک کانولا تخریب می شوند و از بین می روند و توسط دستگاه لیپوماتیک استخراج می شوند لیپوماتیک یک روش بسیار سریع برای از بین بردن چربی های موضعی می باشد. برای اینکه فضای خالی که پس از تخلیه چربی توسط لیپوماتیک بوجود آمده است از بین برود باید بطور مرتب از گن های مخصوص لیپوماتیک باسن استفاده شود همچنین استفاده از گن های مخصوص در برخورداری بهتر پس از لیپوماتیک باسن بسیار تاثیر گذار می باشد.

جهت مشاوره رایگان لیپوماتیک باسن با ما در تماس باشید.
09907003990

کاندیدای مناسب لیپوماتیک باسن

افرادی که در ناحیه باسن چربی ها به شکل نامتقارن دیده می شود و این امر در نحوه لباس پوشیدن این افراد تاثیر گذاشته است کاندیدای مناسبی برای لیپوماتیک باسن می باشد.
هنگامی که تجمع چربی در باسن موجب شده است که ظاهر نامناسب را در اندام ها ایجاد کند با استفاده از لیپوماتیک باسن می توان این مشکل را رفع نمود.
در افرادی که به دلیل اضافه وزن بالا باسنی بزرگی دارند افراد مناسبی برای انجام لیپوماتیک باسن می باشد.

نحوه انجام جراحی :

در ابتدا بی حسی موضعی در باسن صورت می گیرد . سپس پزشک معالج  لوله ی باریکی را با ایجاد یک سوراخ در باسن به داخل پوست می فرستد . این لوله با استفاده از امواج اینفراسونیک و ویبریشن بدون هیچ گونه عارضه ای چربی های باسن را از هم جدا نموده و بافت های چربی را به طور سالم با استفاده از ساکشن از بدن خارج می کند . از دیگر مزایای لیپوماتیک این است که ، چربی خارج شده امکان تزریق به بدن جهت حجم دهی در هر ناحیه ای  را داراست.

بعد از انجام لیپوماتیک باسن باید دقت داشته باشید که مراقبت های بعد از لیپوماتیک را به درستی انجام دهید و گن های لیپوماتیک را به طور دائم استفاده کنید تا مایعات از بدن به طور کامل خارج شود تا احتمال عفونت ،آمبولی و سلولیت به حداقل برسد .
دقت داشته باشید که می توانید چربی های خارج شده از باسن را برای جوانسازی صورت و دیگر مناطق استفاده کنید.


درباره ما

لیلاک کلینیک با پشتوانه‌ای قوی از تجربه و تخصص همکاران و اساتید دانشگاهی در خدمت شما شهروندان عزیز می‌باشد.

تماس با ما

آدرس:

تهران،زعفرانيه رو ب رو پالاديوم

تلفن تماس:

٠٩٩٠٧٠٠٣٩٩٠

ایمیل:info@lilakclinic.com

نقشه

© 2018 طراحی ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT