بلفاروپلاستی

جراحی بلفاروپلاستی به منظور اصلاح افتادگی پوست اضافی در پلکها انجام می شود.

بلفاروپلاستی

جراحی بلفاروپلاستی به منظور اصلاح افتادگی پوست اضافی در پلکها انجام می شود.این پوست اضافی بتدریج با افزایش سن ایجاد شده و باعث ایجاد ظاهری خسته و خواب آلوده می گردد و از طرفی این جراحی ظاهری جوان و شاداب به ناحیه چشمها می بخشد.
در جراحی پلک بالا برش در چین های طبیعی پوست ناحیه داده شده و پس از آن پوست ،عضله و چربی اضافی در صورت نیاز برداشته می شود تا افتادگی و اصطلاحا پف اضافی پلک اصلاح شود. جراحی پلک بالا بصورت سرپایی بدون بیهوشی و هزینه های بیمارستانی قابل انجام می باشد.
در جراحی پلک پایین برش در ناحیه پشت پلک داده شده و بدون اینکه خط برش مشخص شود افتادگی و پف اضافی پلک اصلاح می گردد.

یکی از دلایل پیر شدن چهره در اثر بالا رفتن سن ، افتادگی و چروک پلک هاست . گاهی برخی افراد در سنین جوانی نیز با این مشکل مواجهند که زیبایی و جذابیت چهره تحت تاثیر قرار گرفته و سن فرد بیشتر به نظر می رسد برای رفع این مشکل جراحی بلفاروپلاستی کارآمد بوده و طی آن تمامی مشکلات افتادگی ، پف پلک ، چین و چروک و بی نظمی و عدم قرینگی درمان می شود . در اثر بالا رفتن سن ، عضلات حامی پلک دچار ضعف می شوند و پوست این بخش به دلیل کشیدگی های پی در پی شل شده و دارای چین و چروک می باشد . ضعیف شدن عضلات موجب جمع شدن بافت های چربی در بخش های بالایی و پایینی پلک شده و پف کردن پلک را سبب می شود در موارد حادتر شاهد افتادگی زیاد پوست نواحی اطراف چشم خواهیم بود . بلفاروپلاستی جراحی ترمیمی برای افتادگی های پلکی و درمان مشکلات فرمی این ناحیه است در این جراحی لایه های زائد پوستی و چربی خارج شده و فرم به نحو مطلوبی اصلاح می شود که به طرز حیرت انگیزی پلک ها جوانسازی چهره را به ارمغان می آورند شاید باورش برای شما دشوار باشد ولی افراد یکه تحت جراحی بلفاروپلاستی قرار گرفته اند ، جوانی موثر و ایده آلی نصیب صورتشان شده است . چرا که چشم ها اولین دریچه ارتباطی بوده و کوچکترین ایراد حتی در بخش ابرو ، زیبایی چشم را مخدوش نموده است .

افراد مناسب برای بلفاروپلاستی

جراحی افتادگی پلک برای همه مناسب نمی باشد. متقاضی ایده ‌آل این عمل باید بداند که در جراحی پلک تنها پف زیر چشم برداشته می‌ شود و پلک پف ‌آلود بالایی اصلاح می ‌شود و قدرت بینایی که قبل از این جراحی کاهش پیدا کرده بود مجددا به حالت طبیعی باز می ‌گردد. ابتلا به برخی بیماری‌ ها و عارضه‌ های چشمی خاص مانع انجام این جراحی می شود به همین دلیل اگر به عارضه خاصی دچار هستید حتما با پزشک در میان بگذارید.

علایم معمول پیری پلک بالایی

پوست اضافی روی پلک که موجب پیرتر به نظر رسیدن بیمار می شود.
بیماران خود را اغلب با پلک افتاده توصیف می کنند.
چشم ها به نظر غمگین، خسته، عصبانی می رسند.
عموما پوست پلک ها دچار چین خوردگی می شود.
در برخی شرایط ، پوست اضافی میدان دید را محدود می کند.

دلایل جراحی بلفاروپلاستی :

چنانچه یکی از مشکلات زیر را داشته باشید ، توصیه می شود جراحی بلفاروپلاستی را امتحان نمایید تا ایرادات ظاهری پلک و اطراف چشم رفع شده و جذابیت و زیبایی چهره تان دوچندان شود :
– افتادگی یا شل شدگی پوست که حالت طبیعی پلک بالا را به هم بزند و دید را محدود نماید.
– پف پلک در اثر ازدیاد بافت چربی
– پف کردن بخش پایینی پلک
– سفید شدن بخش پایینی عنبیه به دلیل پایین رفتن پلک تحتانی
– پیدایش پوست های زائد و چروک های ریز در پلک ها
جراحی بلفاروپلاستی با هدف زیبایی پلک و بافت اطراف می تواند همزمان با جراحی های زیبایی دیگر نیز انجام شود می توان در این جراحی لیفت ابرو ، لیفت صورت و لیفت پیشانی را نیز ترتیب داد تا نتایج ایده آل این روش به سرعت برجسته شده و زیبایی از دست رفته را به چهره فرد بازگرداند.


درباره ما

لیلاک کلینیک با پشتوانه‌ای قوی از تجربه و تخصص همکاران و اساتید دانشگاهی در خدمت شما شهروندان عزیز می‌باشد.

تماس با ما

آدرس:

تهران،زعفرانيه رو ب رو پالاديوم

تلفن تماس:

٠٩٩٠٧٠٠٣٩٩٠

ایمیل:info@lilakclinic.com

نقشه

© 2018 طراحی ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT