تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به صورت با آخرین تکنولوژی های روز در لیلاک کلینیک

تزریق چربی یک روش درمانی است که حوزه زیبایی را با تحول چشمگیری روبه‌رو کرده است. در این روش ماده‌ای طبیعی، یعنی چربی خود بدن، به کار برده می‌شود و در نتیجه احتمال واکنش آلرژیک به صفر می‌رسد. درکلینیک لیلاک ، تزریق چربی توسط آخرین تکنولوژی‌ها و روش‌ها صورت می‌پذیرد. در این کلینیک سانترفیوژ با سرعت بالا انجام می‌شود که امکان جداسازی بهتر چربی سالم را فراهم می کند.
در عمل جراحی انتقال چربی که در اصطلاح به آن پیوند چربی یا تزریق چربی نیز گفته می شود، چربی از برخی نقاط بدن که دارای چربی اضافی هستند (همچون ناحیه خارجی ران) برداشته شده و به سایر نقاط بدن که دارای کمبود چربی هستند (همچون صورت، دست ها، سینه ها یا باسن)، تزریق می شود ، تزریق چربی در گونه از جمله تزریقات رایج می باشد . این عمل جراحی ایمن، با دوام، و قابل تحمل می تواند نتایج رضایت بخش در ارتباط با ایجاد ظاهر طبیعی برای شما به همراه داشته باشد. هر سال، هزاران نفر این عمل  به صورت را بطور موفقیت آمیز انجام می دهند و از نتایج رضایت بخش حاصل از آن با توجه به هزینه بهره مند می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد هزینه تزریق چربی می‌توانید با پزشک مشورت نمایید.
تماس با کلینیک لیلاک:09907003990

وقتی پا به سن می‌گذارید و صورت شروع به تغییر می‌کند، علاوه بر چین و چروک‌هایی که در پوست ایجاد می‌گردد، از بین رفتن حجم عادی در صورت نیز در زیبایی مؤثر خواهد بود. برای فرورفتگی‌هایی که در اثر افزایش سن ایجاد می‌شود، راه حل‌هایی در پزشکی پیدا کرده‌اند. یکی از این روش‌های پیشنهادی پزشکان تزریق چربی به صورت است. یکی از نواحی در صورت که بیشتر در معرض تغییر در اثر بالا رفتن سن است، گودی زیر چشم است که با تزریق چربی این مشکل نیز برطرف خواهد شد.
در فرآیند تزریق چربی در صورت و زیر چشم، چربی لازم را از نواحی از بدن بیمار که به چربی نیاز ندارد، می‌گیرند و در مرحله بعد آن را به نواحی دیگر بدن که به چربی نیاز دارد تزریق می‌کنند.
آثار تزریق ژل به طور معمول ۴ تا ۸ ماه قابل‌ مشاهده هستند. پس از آن برای تجدید باید دوباره تزریق انجام شود که مقدار آن کمتر از دفعه اول خواهد بود. این روش نیاز به عمل جراحی ندارد و به دلیل اینکه از چربی خود فرد استفاده می‌شود، بدن حساسیتی از خود نشان نخواهد داد.
تزریق چربی در صورت می‌تواند برای حجیم کردن لب‌ها و برجسته‌تر کردن گونه‌ها استفاده شود. در مواردی نیز برای اصلاح زاویه فک با تزریق چربی در چانه فرد و بر طرف کردن خط خنده و اخم کاربرد داشته باشد.
برای این کار انجام بی‌حسی موضعی کافی است و بی‌هوشی عمومی لازم به نظر نمی‌رسد. بیمار در زمان درمان بیدار است. تزریق چربی با درد همراه است که پزشک باید تا حد امکان آن را به حداقل برساند.ریکاوری بعد از تزریق به صورت و زیر چشم سریع است. به دلیل اینکه در این روش برش و زخمی در بدن ایجاد نمی‌شود، ناراحتی و درد بیمار بسیار کم است. بیشتر بیماران پس از تزریق می‌توانند به امور روزانه خود برسند.
چربی که به بدن بیمار تزریق می‌شود به مقدار زیاد در بدن او وجود دارد. در حالت عادی می‌توان 1 تا 2 لیتر چربی از بدن فرد برداشت. در عین حال باید بگوییم که عوارض و خطرات این شیوه درمانی بسیار پایین است.
از توصیه‌هایی که به فرد می‌شود این است که به محل تزریق فشار نیاورد، زیرا ممکن است باعث جابه‌جای چربی شود. برای کاهش تورم هم می‌توانید از کیسه آب یخ استفاده کنید و بهتر است روزهای اول زیر سر شما بلند باشد. فعالیت‌هایی که به تحرک زیاد و خم و راست شدن نیاز دارد انجام ندهید. ورزش شدید را هم بعد از تمام شدن دوره درمان موکول کنید، ولی انجام ورزش‌های سبک چند روز بعد مشکلی ندارد. آرایش کردن 24 ساعت پس از تزریق مجاز است.


درباره ما

لیلاک کلینیک با پشتوانه‌ای قوی از تجربه و تخصص همکاران و اساتید دانشگاهی در خدمت شما شهروندان عزیز می‌باشد.

تماس با ما

آدرس:

تهران،زعفرانيه رو ب رو پالاديوم

تلفن تماس:

٠٩٩٠٧٠٠٣٩٩٠

ایمیل:info@lilakclinic.com

نقشه

© 2018 طراحی ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT