لیفت صورت

لیفت صورت

در لیفت گونه یا میدفیس ناحیه میانی صورت و گونه ها در جهت خلاف نیروی جاذبه به سمت بالا کشیده می شود. در لیفت گردن برای دست یافتن به نتیجه دلخواه و طولانی مدت علاوه بر کشیدن پوست می بایست ماهیچه پوستی گردن (پلاتیسما) را نیز کشید و جوانسازی کرد.
لیفتینگ صورت را می توان به دو روش باز، توسط برش های چندین سانتیمتری که از پشت خط مو در ناحیه شقیقه آغاز و پس از گذشتن از کنار گوش به پشت گوش منتهی می شوند، و یا به روش بسته یا اندوسکوپی انجام داد. انتخاب هر یک از این روش ها منوط به مقدار اضافه پوست و انتظار شما از نتیجه جراحی است.
با بالا رفتن سن و پیشرفت روند پیری، پوست نیز دستخوش تغییراتی می شود که آثار آن در ناحیه سر و گردن شل شدن و افتادگی پوست به همراه پیدایش چین و چروکهای عمیق و آشکار در سطح پوست می باشد. این تغییرات عمدتا ناشی از کاهش انعطاف پذیری پوست بدلیل تغییر در تناسب بافتهای کلاژن و الاستین و همچنین کاهش میزان آب پوست، کاهش میزان بافت چربی و ضعیف شدن ماهیچه های لایه زیرین پوست می باشد. نتیجه این تغییرات در نهایت شل شدن و افتادگی پوست می باشد که باعث اضافه به نظر رسیدن پوست می گردد.
با انجام لیفتینگ صورت می توان این افتادگی و چین و چروک ها را تا حد زیادی اصلاح کرد و نه تنها به صورت ظاهری جوان، بلکه حس جوان بودن را هم دوباره در شخص احیا کرد. سن و یا زمان مناسب برای انجام لیفتینگ صورت زمانی است که شما تمایل به بازگشت به چهره چندین سال پیش خود را بدون توجه به عدد سن داشته باشید.

لیفت صورت با نخ:

لیفت صورت با نخ زیبایی فوق العاده ای برای شما به همراه دارد بدون جراحی – بدون بستری شدن در بیمارستان – بدون بیهوشی و … شما در این روش حداقل ۱۰ سال جوان تر با چشم انداز کاملا طبیعی به نظر میرسید. 
لیفت صورت با نخ شاید یکی از سریع ترین روش های زیباسازی باشد چرا که در کمتر از ۵۰ دقیقه و با بی حسی موضعی – بدون بستری شدن و به اصطلاح سرپایی انجام میشود.
پس از لیفت٬ کمتر از ۴۸ ساعت فرد میتواند فعالیت های روزمره خود را بدون هیچ دغدغه و نگرانی انجام دهد. معمولا ۲ هفته نیاز است تا تمام بافت های نرم بهبود پیدا کنند و هیچ آثاری روی صورت شما باقی نگذارند.اگر تصمیم بگیرید که زیبا شوید٬ معجزه ی لیفت میتواند خیلی سریع شما را با زیبایی پیوند بزند.

افراد مناسب برای لیفت صورت

اگر به خاطر چین و چروک و شل شدن پوستتان ، صورتتان خسته ، نارحت و مسن به نظر می آید ممکن است لیفت صورت با نخ برای شما راه حل مناسبی باشد. بابرطرف کردن شل بودن پوست و تصحیح وجود پوست اضافی صورت و گردن می توان مشکلات زیر را حل کرد:
شل بودن و آویزان بودن پوست گونه ها
چروک های عمیق پوستی در زیر پلک
چروک های عمیق پوستی در کنار بینی( خط خنده) و بالای لب
چربی صورت که با شل شدن پوست صورت به صورت آویزان در آمده
پوست شل و آویزان گردن و وجود غبغب در زیر چانه
افرادی که می خواهند لیفت صورت را برای کشیدن پوست صورت انجام دهند باید سلامت جسمانی داشته باشند. افرادی که سیگاری هستند ممکن است بعد از انجام لیفت صورت برای بازسازی و ریکاوری دچار مشکلاتی شوندبنابر این در صورتی که سیگار می کشید یا سابقه سیگار کشیدن دارید لازم است در مورد آن با پزشک خود صحبت کنید.

مزایای لیفت صورت

عمل لیفتینگ پوست صورت را می‌توان تنها با یک‌بار انجام عمل جراحی بسیاری از نقاط صورت را تحت تأثیر قرار دهد.
آثار این عمل ممکن است تا ده سال و حتی بیشتر باقی بمانند.
انجام عمل لیفتینگ پوست صورت می‌تواند سن شمارا 10 تا 15 سال پایین آورده و شمارا جوان‌تر جلوه دهد.
افزایش اعتمادبه‌نفس

مزایای استفاده لیفت با نخ:

هیچ آمادگی خاصی نیاز ندارد
اثرات آنی
اثرات محسوس
بدون اثر جراحت یا اسکار
نخ‌ها کاملا‌ قابل جذب هستند
امکان تکرار
نخ‌ها قابل دیدن یا حس کردن نیستند
از ۲۵ سال به بالا قابل استفاده است
موارد منع مصرف:
بارداری یا شیردهی
بیماری‌های نئوپلاستیک
زخم‌های باز
اختلالات انعقاد
وقتی بیمار در حال گرفتن درمان داروهای ضد‌انعقاد است
ملاحظات پس از درمان
بیمار می‌تواند صورت و موهای خود را بشوید
در صورت التهاب می‌توانید از کیسه یخ یا حوله سرد استفاده کنید (۲۰ دقیقه روی موضع قرار دهید و ۲۰دقیقه صبر کنید و سپس دوباره تکرار کنید)
بهتر است بیمار حداقل تا سه شب اول سر خود را به اندازه ۳۰درجه بالا نگه دارد.
تا ۳هفته از فشار مستقیم روی صورت و نواحی که درمان شده، اجتناب شود و بیمار روی صورت نخوابد.
تا ۳ هفته تا آنجا که ممکن است حرکات صورت به حداقل برسد. از لبخندهای وسیع و کلا‌ حرکاتی که باعث تغییر شکل وسیع صورت می‌‌شوند مانند خمیازه عمیق خودداری شود.

لیفت صورت بیانگر نوعی از جراحی پلاستیک و زیبایی است و هدف از این جراحی همان گونه که از نام آن پیداست کشیدن پوست صورت و بافت زیرین آن برای از بین بردن افتادگی پوست و جوانسازی صورت می باشد.


درباره ما

لیلاک کلینیک با پشتوانه‌ای قوی از تجربه و تخصص همکاران و اساتید دانشگاهی در خدمت شما شهروندان عزیز می‌باشد.

تماس با ما

آدرس:

تهران،زعفرانيه رو ب رو پالاديوم

تلفن تماس:

٠٩٩٠٧٠٠٣٩٩٠

ایمیل:info@lilakclinic.com

نقشه

© 2018 طراحی ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT