امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

میکرونیدلینگ موثرترین روش جوانسازی پوست و ترمیم پوست

یکی از خدمات زیبایی ما در لیلاک کلینیک استفاده از روش میکرونیدلینگ می باشد. ما در کلینیک زیبایی خود از روش میکرونیدلینگ برای رفع چین و چروک ، برطرف کردن اسکار (جای زخم و جراحت) ، درمان سوختگی ، درمان ترک های پوستی (استرچ مارک) ، درمان ریزش مو و رفع تیرگی و لکه های پوست استفاده می کنیم. کلیه خدمات درمانی و زیبایی پوست و مو در کلینیک دکتر هنرور توسط پزشک مجرب انجام میشود و به هیچ عنوان افراد غیر متخصص هیچ کار پزشکی را بر روی بیمار انجام نمی دهند.
در حال حاضر میکرونیدلینگ یکی از بهترین روش های کلاژن سازی می باشد که با توجه به هزینه بسیار کم نتایج شگفت انگیزی را در پی داد. در این روش بوسیله دستگاه میکروپیگمنتیشن (در حالت بدون رنگ و کارتریج) منافذ و کانال های بسیار ریزی در پوست ایجاد میگردد و پوست را وادار به ساختن مقادیر بالای کلاژن می کند و البته اگر نقصی مانند اسکار آکنه یا اسکار سوختگی یا ترک پوستی هم وجود داشته باشد این مشکل هم به بهترین نحو ممکن برطرف می گردد. به عبارت دیگر اساس کار به این ترتیب است که ابتدا با دستگاه سوراخ های ریزی در لایه سطحی پوست ایجاد می شود. سوزن های بسیار ظریف این دستگاه به لایه عمقی تر پوست یا همان درم نفوذ می کنند و این کار می تواند باعث فعال شدن عمل کلاژن سازی شود.
یکی از مهم ترین مزایای استفاده از میکرونیدلینگ نسبت به سایر روش های درمانی، این است که برخلاف تکنیک های لیزر، آسیب چندانی به لایه سطحی تر پوست وارد نمی شود و درنتیجه زخم و عوارض پوستی چندانی هم بر جا نمی گذارد.کارتریج این دستگاه به گونه ای ساخته شده که می توان هنگام انجام عمل، موادی مثل هیالورونیک اسید، ویتامین C، ترکیب های مس و ویتامین E که نقش مهمی در کلاژن سازی پوست دارند هم وارد لایه درم نمود.


کاربردها و مزایای میکرونیدلینگ


اصلاح شکل ابروها و قرینه سازی با تکنیک های هاشور ابرو،سایه ابرو و......
خط چشم دایمی و خط مژه برای تقویت مژه های کم پشت از طریق هاشور مژه
اصلاح فرم لب ها، برجسته سازی و بزرگ کردن لب ها، بهبود خط لب پس از ضربه یا جراحی، متعادل سازی لب شکری ها
پاک کردن تاتو های قدیمی
تغییر رنگ تاتو های آبی و مشکی و قرمز به رنگ های قهوه ای روشن
از بین بردن جای بخیه روی پوست
از بین بردن لک ،ماه گرفتگی و خال های روی پوست زیر نظر پزشک
از بین بردن جای شکستگی داخل ابرو و سر با تکنیک هاشور
از بین بردن حلقه های سیاه دور چشم و لب و هماهنگ سازی با رنگ پوست صورت
اصلاح رنگ پوست در قسمت هایی که به هردلیل تغییر رنگ داشته است مثل لک، جای جراحی و لک و پیس و ...
ترمیم رنگ پوست و لب پس از عمل جراحی بیماری لب شکری
میکروپیگمنتیشن قرنیه
نقش تاتو (رنگ لب، خط لب، خط چشم، ابرو، هاشور ابرو، تاتوی بدن)
پاک کردن تاتوهای قبلی
جوانسازی و رفع چین و چروک پوست 
درمان جای جوش و آکنه
درمان استرچ مارک یا ترک های ناشی از حاملگی و چاقی
درمان آثار ناشی از زخم های شدید و سوختگی

انواع میکرونیدلینگ

انواع مختلفی از دستگاه‌های میکرونیدلینگ با نام‌های تجاری مختلف وجود دارند. یکی از آنها، نوع دستی این دستگاه است که درمارولر نام دارد. شواهد و مدارک علمی متعددی در تأیید کارایی این نوع از دستگاه‌های میکرونیدلینگ برای کاهش آثار زخم‌ها بر روی پوست وجود دارد، اما در مورد قابلیت آن برای برطرف کردن چروک‌ها و خطوط روی پوست ، جوان سازی صورت و یا تأثیر آن در افزایش قابلیت جذب ترکیبات ضد پیری به درون پوست، شواهد علمی زیادی وجود ندارد. 
درمارولر شبیه به قلم‌موي‌هاي غلتکي کوچکي است که براي رنگ‌آميزي زاويه‌هاي تنگ و نقاطي از ساختمان که دسترسي به آنها مشکل است استفاده مي‌کنيد. عملکرد اين دستگاه‌ها مانند غلتک‌هاي هواده چمن است که در فضاي سبز و زمين‌هاي چمن استفاده مي‌شود، با اين تفاوت که اندازه خيلي کوچکتري دارد و در يک مقياس مينياتوري کار مي‌کند. در سر اين ابزارها يک سيلندر گرد وجود دارد که حول يک محور افقي مي‌چرخد و روي سطح دوار آن حداقل 200 سوزن بسيار ريز تعبيه شده است. در قسمت بالاي اين ابزار هم يک دستگيره وجود دارد که از آن براي حرکت دادن غلتک بر روي سطح پوست صورت استفاده مي‌شود. شما اين وسيله هواده- مانند را با فشار مختصري بر روي پوست صورت مي‌غلتانيد و در نتيجه در امتداد مسير حرکت آن، صدها سوراخ بسيار ريز بر روي پوست ايجاد مي‌شود.
درماپن دقيقاً مشابه با يک خودکار است که نوک گرد و مدور دارد و تعداد زيادي سوزن بسيار ريز روي نوک آن وجود دارد. نوک اين وسيله و سوزن‌هاي آن به وسيله يک موتور الکتريکي کوچک حرکت داده مي‌شود. وقتي که سوزن‌هاي اين وسيله به حرکت در مي‌آيند، شبيه به حرکت مُهر زدن، در داخل پوست فرو مي‌روند و خارج مي‌شوند و به اين ترتيب تعداد زيادي سوراخ بسيار ريز در پوست ايجاد مي‌کنند.
درما استمپ شبيه به درماپن است ولي اندازه نوک آن بزرگتر و تعداد سوزن‌هاي آن بيشتر است. حرکت اين وسيله مي‌تواند به وسيله موتور الکتريکي و يا به صورت دستي باشد و عملکرد آن هم همان‌طور که از اسم آن مشخص است، به صورت مُهر زدن روي پوست است. يعني به جاي آنکه يک غلتک سوزن‌دار را بر روي پوست خود بغلتانيد يا با استفاده از يک موتور بر روي پوست شما حرکت کند، شما سوزن‌هاي ريز را در حرکتي شبيه به مُهر زدن در پوست فرو مي‌کنيد. روش کار اين وسيله تا حدودي شبيه به ماشين تاتو است، با اين تفاوت که به جاي يک سوزن، تعداد زيادي سوزن ريز به صورت همزمان در سطح پوست فرو مي‌روند (و البته رنگ يا جوهر تاتو هم در اينجا ديگر وجود ندارد.
حسي که يک فرد در زمان عمل میکرونیدلینگ پوست دارد شبيه به آن است که يک سنباده ريز و سبک را بر روي سطح پوست خود حرکت دهد. قبل از تقبل هزینه میکرونیدلینگ باید بدانید که پوست بعضي از قسمت‌هاي صورت نسبت به اين عمل حساسيت بيشتري دارد، اما با تنظيم سرعت چرخش نوک دستگاه، مي‌توان حس آزار دهنده آن را تا حد زيادي کاهش داد. علاوه بر آن، استفاده از يک ژل مرطوب کننده بر روي سطح پوست هم باعث مي‌شود که ناراحتي ناشي از اين عمل را بهتر بتوان تحمل کرد.

یکی از مهم ترین مزایای استفاده از میکرونیدلینگ نسبت به سایر روش های درمانی، این است که برخلاف تکنیک های لیزر، آسیب چندانی به لایه سطحی تر پوست وارد نمی شودامتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

جراحی سینه

برای زنانی که از اندازه و فرم سینه‌های خود ناراضی هستند، داشتن اعتماد به نفس در موقعیت‌های گوناگون و برخورد با دیگران می‌تواند بسیار مشکل باشد. بهبود ظاهر و فرم سینه‌ها با لیفت سینه و یا بزرگ کردن سینه‌ها می‌تواند تاثیر بسزایی در بازیابی اعتماد به نفس بیماران داشته باشد و موجب شود که آنها احساس خوبی نسبت به بدن خود پیدا کنند. علاوه بر این بازسازی کردن سینه‌ها، بعد از عمل جراحی ماستکتومی (خارج کردن سینه) دارای مزایای بسیار ارزشمندی است. امروزه جراحی‌های زیبای سینه با متدهای زیادی هم برای زنان و هم مردان انجام می‌شود که تاثیرات مثبت زیادی نه تنها بر ظاهر آن‌ها بلکه بر اعتماد به نفس آن‌ها دارد.

جراحی کوچک کردن سینه

جراحی کوچک کردن سینه معمولا” ۳ تا ۴ ساعت طول می کشد و در یک بیمارستان یا مرکز جراحی انجام می شود.
جراح شما از یک ماژیک جراحی برای علامت گذاری روی پوست سینه تان استفاده می کند که نشانگر قسمتهایی از سینه است که باید برداشته شوند.
این علامت گذاریها بسیار مهم هستند چراکه وقتی دراز بکشید شکل سینه هایتان تغییر خواهد کرد و دیگر امکان ارزیابی مناسب وجود نخواهد داشت.
کوچک کردن سینه معمولا” با ایجاد برش هایی روی سینه و برداشتن چربی و بافت غددی و پوست اضافی آن انجام می پذیرد . اگر مشکل اصلی بزرگی سینه مربوط به زیادی چربی است و پوست اضافه نیست ، می توان از لیپوساکشن به تنهائی برای کوچک کردن سینه استفاده نمود .
الگو و شکل برشهای مورد استفاده برای کوچک کردن سینه شما ، براساس شرایط فردی ، ترکیب سینه ، میزان آویزان بودن آنها و محل قرار داشتن هاله سینه و بافتی که بایدبرداشته شود ،و همچنین خواسته های شما از عمل ، و توصیه جراح تعیین می شود.
با هر کدام از روشهای موجود می توان قطر هاله سینه را اگر بیش از حد بزرگ باشد کاهش داد.از وسیله ای دایره ای که قطری بین ۳۸ تا ۴۵ میلی متر دارد برای این کار استاده می شود.
مرحله اول-بیهوشی:
در اکثر موارد بیهوشی عمومی استفاده می شود.
مرحله دوم- برش جراحی:
معمولا برش در مکان هایی داده می شود که احتمال اسکارهای قابل مشاهده در آینده حداقل باشد.شما و جراح تان در مورد محل برش ، قبل از عمل صحبت کرده و بهترین و مناسب ترین گزینه را انتخاب کرده اید.
انواع برش های جراحی برای این عمل:
برش های کوچک : که برای سینه هایی که بیشتر بجای بافت سفت سینه ، از چربی تشکیل شده اند و آویزان نیستند برای لیپوساکشن استفاده می شود.لیپوساکشن برای کوچک کردن اندازه سینه بکار می رود
برش دایره ای به دور هاله سینه : تنها در دور هاله سینه داده می شود
طراحی به صورت سوراخ کلید : شامل برش دور هاله و خط عمودی از زیر آن تا چین طبیعی زیر سینه می باشد
طراحی لنگر شکل یا T معکوس : بیشترین روش مورد استفاده است که از ۳ خط برش شامل برش دور هاله و برش عمودی از هاله سینه تا چین طبیعی زیر سینه و برش افقی به موازات چین زیر سینه تشکیل شده است.
مرحله سوم- برداشتن بافت ها و تغییر موقعیت آنها :
پس از ایجاد برش جراحی و برداشتن بافت های اضافی بر اساس الگوی طراحی شده در قبل از بیهوشی ، هاله سینه -پس از کاهش قطر و اندازه اش در صورت نیاز – در حالیکه متصل به منشا خونرسانی قابل اطمینانی است ،به سمت بالا تغیر محل داده می شود و بر همان اساس قسمت های باقیمانده سینه بالا آورده شده و با بخیه هایی از عمق به سطح شکل داده می شوند .
گاهی اوقات برای سینه های بسیار بزرگ و آویزان ،نمی توان منشا خونرسانی مناسبی برای تامین جریان خون نوک سینه یافت و لازم است نوک سینه و هاله آن برداشته شده و مانند گرافت به موقعیت بالاتری روی سینه منتقل گردند که این موضوع حتما” باید قبل از عمل بین بیمار و جراح مطرح شده باشد.
مرحله چهارم- بستن زخم ها و پانسمان:
برای شکل دادن به سینه کوچک جدید ، برش ها باید به یکدیگر رسانده شوند .در داخل عمق سینه ، بخیه هایی برای حمایت و شکل دادن به سینه تازه ساخته شده زده شده و سپس بافت های زیرجلدی و در نهایت پوست در چند لایه بسته می شوند .

بزرگ کردن سینه:

بزرگ کردن سینه یکی از شایع ترین عمل های جراحی زیبایی دربانوان است.
هر سال دهها هزار زن متقاضی این عمل جراحی میباشند. بسیاری از زنان تصور می کنند که سینه هایشان بسیار کوچک است و اندازه یا شکلش نامتوازن یا غیر جذاب است. بعضی از زنان سینه هایی دارند که کاملا رشد نکرده است یا بعد از حاملگی یا به دنبال تغییر وزن یا پیر شدن به میزان قابل توجهی اندازه و شکلش را از دست داده و تغییر کرده است.این جراحی باعث بازگشت اعتماد به نفس در آنها خواهد شد.
خانمی که می خواهد عمل بزرگ کردن سینه را انجام دهد، حق انتخاب در نوع عمل جراحی را دارد، به طور مثال:
نوع وجنس، اندازه پروتز، و برش لازم جهت جاگذاری پروتز سینه. برای هر انتخاب فواید و مضراتی وجود دارد، به هر حال به مراجعه کننده اطلاعات لازم داده می شود و بدین وسیله، اوست که با مشاوره تصمیم می گیرد، کدام روش برایش بهتر است.
ماده پر كننده پروتزها و لایه بیرونی آن از جنس سیلیكون است، و سیلیكون عنصری است كه در طبیعت یافت می‌شود و از تركیب عناصری چون كربن، ئیدروژن و اكسیژن ایجاد می‌شود. سیلیكون در تولید محصولاتی چون لوازم آرایشی، مواد غذایی و پروتزهای پزشكی مورد استفاده دارد. مطالعات زیادی در جهت اثبات بیماری‌زا بودن پروتزهای سیلیكونی سینه انجام شده است و در نتیجه این مطالعات می‌توان گفت كه در حال حاضر هیچ مدركی بر اینكه پروتزهای سیلیكونی سینه موجب افزایش سرطانهای سینه می‌شود وجود ندارد، در ضمن هیچ دلیلی بر اینكه پروتزهای سینه موجب ایجاد بیماریهای خود ایمنی مانند آرتروروماتوئید می‌شود وجود ندارد.
بسیاری از خانم ها در مورد این نوع عمل جراحی بدون شک داستان های ترسناکی شنیده اند. ازجمله مسمومیت زایی سیلیکون یا ایجاد بیماری خود ایمنی/ بافت همبندی پروتز که مربوط به "تراوش"یا مهاجرت ژل می باشند.
در نتیجه در مورد عمل بزرگ کردن سینه در دهه اخیر تبلیغات متفاوتی انجام شده است، مخصوصاً از طریق عملکردهای غیر مسئولانه ی رسانه ها که بدین طریق علی رغم حقایق موجود، ادعاها و سئوالاتی در مورد ایمنی سیلیکون مطرح شده است.
سازمان مدیریت غذا و دارو در امریکا (FDA) به این نتیجه رسیده بود که "هیچ سند و مدرکی وجود ندارد که ژل سیلیکون ،که پروتزها با آن پر میشوند، ایمنی ندارند اما مدارک کم و ناکافی برای اثبات ایمنی آن وجود دارد." تمام موارد بالا نتیجه دعوی حقوقی در حال رسیدگی بر ضد تولیدکنندگان پروتزهای سیلیکونی میباشد.
در گذشته از ژل سیلیکون برای پر کردن نقائص بافت نرم و چین و چروکها به شکل تزریق استفاده می گردید(ژل دائمی) که این مسئله سالهاست ممنوع گردیده است. کارخانه های سازنده پروتز سیلیکون علاوه بر استحکام دادن جدار پروتزها امروزه از ژلهایی استفاده میکنند که حتی در صورت بریده شدن جداره نیز از هم جدا نشده و وبه بیرون پخش نمی شوند.

هبود ظاهر و فرم سینه‌ها با لیفت سینه و یا بزرگ کردن سینه‌ها می‌تواند تاثیر بسزایی در بازیابی اعتماد به نفس بیماران داشته باشد و موجب شود که آنها احساس خوبی نسبت به بدن خود پیدا کنند.


امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تزریق چربی به صورت با آخرین تکنولوژی های روز در لیلاک کلینیک

تزریق چربی یک روش درمانی است که حوزه زیبایی را با تحول چشمگیری روبه‌رو کرده است. در این روش ماده‌ای طبیعی، یعنی چربی خود بدن، به کار برده می‌شود و در نتیجه احتمال واکنش آلرژیک به صفر می‌رسد. درکلینیک لیلاک ، تزریق چربی توسط آخرین تکنولوژی‌ها و روش‌ها صورت می‌پذیرد. در این کلینیک سانترفیوژ با سرعت بالا انجام می‌شود که امکان جداسازی بهتر چربی سالم را فراهم می کند.
در عمل جراحی انتقال چربی که در اصطلاح به آن پیوند چربی یا تزریق چربی نیز گفته می شود، چربی از برخی نقاط بدن که دارای چربی اضافی هستند (همچون ناحیه خارجی ران) برداشته شده و به سایر نقاط بدن که دارای کمبود چربی هستند (همچون صورت، دست ها، سینه ها یا باسن)، تزریق می شود ، تزریق چربی در گونه از جمله تزریقات رایج می باشد . این عمل جراحی ایمن، با دوام، و قابل تحمل می تواند نتایج رضایت بخش در ارتباط با ایجاد ظاهر طبیعی برای شما به همراه داشته باشد. هر سال، هزاران نفر این عمل  به صورت را بطور موفقیت آمیز انجام می دهند و از نتایج رضایت بخش حاصل از آن با توجه به هزینه بهره مند می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد هزینه تزریق چربی می‌توانید با پزشک مشورت نمایید.
تماس با کلینیک لیلاک:09907003990

وقتی پا به سن می‌گذارید و صورت شروع به تغییر می‌کند، علاوه بر چین و چروک‌هایی که در پوست ایجاد می‌گردد، از بین رفتن حجم عادی در صورت نیز در زیبایی مؤثر خواهد بود. برای فرورفتگی‌هایی که در اثر افزایش سن ایجاد می‌شود، راه حل‌هایی در پزشکی پیدا کرده‌اند. یکی از این روش‌های پیشنهادی پزشکان تزریق چربی به صورت است. یکی از نواحی در صورت که بیشتر در معرض تغییر در اثر بالا رفتن سن است، گودی زیر چشم است که با تزریق چربی این مشکل نیز برطرف خواهد شد.
در فرآیند تزریق چربی در صورت و زیر چشم، چربی لازم را از نواحی از بدن بیمار که به چربی نیاز ندارد، می‌گیرند و در مرحله بعد آن را به نواحی دیگر بدن که به چربی نیاز دارد تزریق می‌کنند.
آثار تزریق ژل به طور معمول ۴ تا ۸ ماه قابل‌ مشاهده هستند. پس از آن برای تجدید باید دوباره تزریق انجام شود که مقدار آن کمتر از دفعه اول خواهد بود. این روش نیاز به عمل جراحی ندارد و به دلیل اینکه از چربی خود فرد استفاده می‌شود، بدن حساسیتی از خود نشان نخواهد داد.
تزریق چربی در صورت می‌تواند برای حجیم کردن لب‌ها و برجسته‌تر کردن گونه‌ها استفاده شود. در مواردی نیز برای اصلاح زاویه فک با تزریق چربی در چانه فرد و بر طرف کردن خط خنده و اخم کاربرد داشته باشد.
برای این کار انجام بی‌حسی موضعی کافی است و بی‌هوشی عمومی لازم به نظر نمی‌رسد. بیمار در زمان درمان بیدار است. تزریق چربی با درد همراه است که پزشک باید تا حد امکان آن را به حداقل برساند.ریکاوری بعد از تزریق به صورت و زیر چشم سریع است. به دلیل اینکه در این روش برش و زخمی در بدن ایجاد نمی‌شود، ناراحتی و درد بیمار بسیار کم است. بیشتر بیماران پس از تزریق می‌توانند به امور روزانه خود برسند.
چربی که به بدن بیمار تزریق می‌شود به مقدار زیاد در بدن او وجود دارد. در حالت عادی می‌توان 1 تا 2 لیتر چربی از بدن فرد برداشت. در عین حال باید بگوییم که عوارض و خطرات این شیوه درمانی بسیار پایین است.
از توصیه‌هایی که به فرد می‌شود این است که به محل تزریق فشار نیاورد، زیرا ممکن است باعث جابه‌جای چربی شود. برای کاهش تورم هم می‌توانید از کیسه آب یخ استفاده کنید و بهتر است روزهای اول زیر سر شما بلند باشد. فعالیت‌هایی که به تحرک زیاد و خم و راست شدن نیاز دارد انجام ندهید. ورزش شدید را هم بعد از تمام شدن دوره درمان موکول کنید، ولی انجام ورزش‌های سبک چند روز بعد مشکلی ندارد. آرایش کردن 24 ساعت پس از تزریق مجاز است.


امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تعبیه پروتز باسن در کسانی کاربرد دارد که لاغر هستند و چربی اضافه در بدن خود جهت فراوری و تزریق مجدد به ناحیه باسن ندارند .

تزریق چربی به باسن با استفاده از چربی های شکم و پهلوی خودی فرد در لیلاک کلینیک بدون عوارض

برای بزرگ سازی باسن دو روش اصلی وجود دارد :
۱- تعبیه پروتز باسن
۲- تزریق چربی در باسن از بدن خود فرد

تعبیه پروتز باسن در کسانی کاربرد دارد که لاغر هستند و چربی اضافه در بدن خود جهت فراوری و تزریق مجدد به ناحیه باسن ندارند و در کل پروتز باسن با توجه به عوارضی که دارد مانند پروتز سینه جا نیافتاده است چون برای بزرگ کردن سینه در حال حاضر استاندارد طلایی تعبیه پروتز سینه می باشد و نتایج حاصل از آن بسیار عالی است ولی در مورد باسن تعبیه پروتز با توجه به عوارض شایعی که دارد در کسانیکه چربی در ناحیه شکم و کمر دارند استاندارد طلایی تزریق چربی هست برای اینکه در تزریق چربی دو هدف همزمان حاصل می شود یکی کاهش دور کمر و دوم افزایش حجم باسن برای آن که اندام زیبا بنظر برسد باید نسب ناحیه کمر به باسن ۷ به ۱۰ باشد پس کسانیکه چاقی موضعی شکم و پهلوها دارند با لیپوساکشن پهلوها و شکم حجم آنها کاهش پیدا کرده و با تزریق آن در ناحه باسن زیبایی اندام حاصل می شود.
تزریق چربی در هر طرف باید در حدود یک لیتر یا کمتر باشد و همچنین تزریق چربی باید در لایه های مختلف باسن و در لایه های مختلف از روی استخوان تا لایه های مختلف عضلات و زیر پوست و بصورت یکنواخت تزریق شود.

تزریق چربی باسن 

زمانی که حجم باسن با این روش افزایش یابد، مقداری از آن جذب بدن می‌شود. تا زمانی که تغییری در وزن شما ایجاد نشود، شکل باسن ثابت خواهد ماند. وقتی شما چاق‌تر شوید، نباید انتظار داشته باشید که باسن شما به فرم اولیه باقی بماند. از این شیوه علاوه بر باسن برای سینه هم استفاده می‌کنند. در این روش بدون جراحی و پروتز می‌توانید به نتیجه دلخواه برسید.
بیشتر کسانی که این تزریق را انجام می‌دهند، کمی درد و ناراحتی بعد عمل خواهند داشت. ممکن است در ناحیه تزریق ورم ایجاد شود و ناحیه اهداکننده چربی نیز دردناک باشد. با کیسه آب سرد می‌توان تورم و درد را کاهش داد. برای این عمل بی‌حسی موضعی در فرد انجام می‌شود و نیازی به بیهوشی عمومی نیست.
پس از تزریق چربی به باسن، بیمار باید از نشستن مستقیم روی باسن یا دراز کشیدن به مدت 2 تا 3 هفته خودداری نماید. بهتر است بیمار لباس تنگ بپوشد تا ورم ایجاد شده کاهش یابد. بیمار پس از 3 تا 4 هفته می‌تواند به زندگی عادی برگردد. در مورد زمان استحمام پس از عمل حتماً با پزشک خود مشورت کنید. قرار گرفتن در معرض آفتاب شدید هم به این بیماران توصیه نمی‌شود.

موفقیت عمل تزریق چربی به باسن تا حدی به تبحر جراح ، انتخاب مناسب ترین ناحیه برای تزریق چربی و عمق ورود اجزای الحاقی بستگی داشته و تا حد بسیار زیادی به مراقبت های صحیح پس از عمل وابسته است .
کاندیدای مناسب تزریق چربی به باسن
اشخاصی که باسن های کوچک یا تخت دارند.
اشخاصی که خواستار افزایش حجم بیشتر باسن خود هستند.
کسانی که در بافت های بدن ، دارای چربی زائد و اضافی هستند.
افرادی که از نتایج عمل انتظارات معقول و منطقی دارند.
همگی کاندیدای مناسب برای عمل تزریق چربی به باسن می باشند .


امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

لیفت کامل صورت  با جدیدترین متدها و قیمت مناسب و بدون عوارض

لیفت کامل صورت این روزها طرفداران زیادی را دارا می باشد زیرا باعث درمان پیری صورت و جوان سازی پوست شده و باعث می شود اعتماد بنفس افراد به آنها بازگردانده شود. در این جراحی علاوه بر 2 / 3 تحتانی صورت ناحیه گردن نیز مورد جراحی قرار می گیرد .از این روش معمولا برای کشیدن پوست هایی که دچار افتادگی و شلی شده اند استفاده می شود . شاید این سوال برای شما پیش بیاید که بهترین سن لیفت صورت چه سنی می باشد ؟ در جواب باید گفت شرایط سنی محدودی را شامل نمی شود البته توصیه می شود در افراد زیر 40 سال بدون داشتن دلیل لازم جهت جراحی لیفت کامل صورت این کار را انجام ندهد و از روش های دیگر استفاده کنند .این روزها برای ایجاد کشش در نواحی مختلف صورت روش های زیادی بوجود امده است مانند انواع تزریقات و استفاده از لیزر ولی هیچ کدام از انها نمی تواند جای جراحی لیفت صورت را بگیرد . در این روش در طی بیهوشی کامل برش هایی در سطح پوست ایجاد می شود که که میزان وسعت این برش ها به ناحیه مورد نظر بستگی دارد. بعد از ایجاد برش با جابه جایی های نیاز در عضلات پزشک پوست را می کشد و اضافه ان را برش می دهد و بعد پوست را به استخوان می دوزد . مدت زمان عمل لیفت صورت معمولا بین 3 – 5 ساعت می باشد .این روش دوره نقاهتی طولانی تر را برای فرد در بر دارد .تکنیک ها متفاوتی برای این روش وجود دارد که استفاده از آنها با صلاح دید پزشک و با توجه به میزان پیری پوست دارد . از جمله انها می توان macs lift ، lateral smasectomy و subperiosteal face lift را نام برد .

معایب جراحی لیفت پوست صورت

آسیب رساندن به عصب فاشیال که وظیفه حرکت عضلات صورت را به عهده دارد و فلج این عضلات
اسکار ناشی از جراحی که ممکن است در بعضی از مواقع بسیار زیاد باشد.
عفونت ناشی از عدم رعایت و رسیدگی به موقع
خونریزی ناشی از زخم های جراحی
در خط رویش موها ممکن است عدم تقارن بوجود بیاید.
به دلیل به هم نرساندن عضلات پلاتیسما ممکن است عارضه گردن مارکبری برای فرد رخ دهد.
تغییر شکل نرمه گوش در حین عمل 
احساس گره نخ در هنگام لمس صورت به دلیل نخ های بخیه نامرغوب

مراقبت های بعد از عمل لیفت پوست صورت

چک کردن مداوم فشار خون و جلوگیری از بالا رفتن فشار خون
فرد بعد از دو روز می تواند پانسمان صورت را بازکند.
از روز سوم می تواند استحمام کند.
به مدت دو هفته نباید از لوازم ارایش استفاده شود.
در هنگام خواب باید سر در حالت بالاتر از تنه قرار گیرد.


درباره ما

لیلاک کلینیک با پشتوانه‌ای قوی از تجربه و تخصص همکاران و اساتید دانشگاهی در خدمت شما شهروندان عزیز می‌باشد.

تماس با ما

آدرس:

تهران،زعفرانيه رو ب رو پالاديوم

تلفن تماس:

٠٩٩٠٧٠٠٣٩٩٠

ایمیل:info@lilakclinic.com

نقشه

© 2018 طراحی ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT