افراد مناسب برای جراحی لیپوماتیک

جراحی لیپوماتیک برای افرادی مناسب است که بعداز مدت ها ورزش و یا گرفتن رژیم های سخت نتوانسته اند کاهش وزن داشته باشند.افراد مناسب برای جراحی لیپوماتیک

جراحی لیپوماتیک برای برداشتن چربی هایی به کار می رود که تا کنون قادر به از بین بردن آنها نبوده اید. بنابراین برای افرادی مناسب است که بعداز مدت ها ورزش و یا گرفتن رژیم های سخت نتوانسته اند کاهش وزن داشته باشند.
ممکن است بعد از رژیم های سخت و ورزش های سنگین شاهد یک معضل باشید و آن هم آب نشدن چربی های پهلو و یا زیر شکم را از بین برد. با استفاده از لیپوماتیک می توان چربی های اضافی ناحیه کفل ها ، پهلوها، فیله ها، بازوها و ... را از بین برد.
از طرفی افرادیکه توانایی ورزش کردن را ندارند.
افرادی که دچار چاقی های موضعی هستند.
افرادی که مشکلات چاقی آنها در یک ناحیه قرار دارد.
و افرادی که تجمع چربی در بدن آنها پراکنده نیست مناسب برای لیپوماتیک هستند.
همگی اشخاص میتوانند پس از سن بلوغ تا سن بالا به انجام لیپوماتیک بپردازند و مناسب ترین اشخاص جهت روش لیپوماتیک اشخاصی می باشند که اضافه وزن بسیار زیای نداشته بلکه از افزایش سایز برخوردار هستند ، این بیماران پس از انجام عمل لیپوماتیک بلافاصله نتایج آن را می توانند مشاهده نمایند .
توصیه می شود که اشخاصی بسیار چاق هستند و BMIبدنی آنها بالاتر از 40 می باشد ، بهتر است از روش های جراحی برای از بین بردن چربی ها استفاده نمایند ،یا می توانند از ترکیب روش جراحی و لیپوماتیک جهت تخلیه چربی ها بهره بگیرند .

جدیدترین و کم عارضه ترین روش موجود جهت از بین بردن چربی های موضعی بدن، روش لاغری با لیپوماتیک می باشد. در این روش نیازی به بی هوشی کامل نمی باشد، و با استفاده از بی حسی موضعی جراحی انجام می شود. این روش مورد تاییدیه سازمان FDA می باشد. در این روش چربی ها نمی سوزند و با استفاده از سه حرکت چرخشی و لرزشی و ارتعاشی تکه تکه می شوند و از طریق لوله ای به نام کانولا از بدن خارج می شوند. می توان از چربی های استخراج شده در نواحی دیگر بدن نیز جهت فرم دهی بدن استفاده کرد. اکثرخانم ها و آقایانی که بالای ۱۸ سال می باشند می توانند لیپوماتیک انجام دهند اما در برخی موارد انجام آن منع شده است.

افراد مناسب جراحی ابدومینوپلاستی

• کسانی که شکم های بزرگ و پر چربی دارند بهترین گزینه برای جراحی شکم می باشند زمانی که پوست های آویزان و چربی های انباشته شده با ورزش و یا رژیم غذایی از بین نمی رود و در عین حال دیگر نواحی بدن این فرد دارای تناسب لازم می باشد می توانند با جراحی شکم این مشکل خود را برطرف نماید.
• خانم هایی که در گذشته بارداری های متعدد داشته اند و و پوست شکم آنها کشیده شده است و یا اینکه دیگر شکمشان از حالت ظاهری طبیعی خارج شده است.
• جراحی شکم برای افرادی که به دلایل مختلف مانند رژیم غذایی یا بیماری های خاصی به طور مکرر دچار افزایش و کاهش وزن شده اند و پوست شکمشان خاصیت ارتجاعی خود را از دست داده است می تواند موثر واقع شود.
افراد منع شده برای جراحی شکم کسانی هستند که قصد به کاهش وزن شدید دارند و یا اینکه قصد بارداری دارند.در جراحی شکم عضلات راست شکم کنار یکدیگر فیکس می شود و اما در دوران بارداری به دلیل رشد چنین عضلات از یکدیگر دور شده و به همین دلیل شکم دوباره به حالت قبل از جراحی ابدومینوپلاستی باز می گردد.
نتیجه جراحی شکم باعث افزایش اعتماد به نفس در افراد با شکم های بزرگ می شود زیرا زیبایی اندام آنها کاملا بعد از جراحی شکم مشهود می باشد.

مزایای لیپوماتیک باعث می شود تا شما بدون نیاز به بی هوشی و با بی حسی موضعی چربی اندام های پر حجم مانند ، پهلو ، زیر شکم ، بازو، ران ، داخل ران ، غبغب و یا پشت کمر را خارج نمایید و باعث فرم دهی و زیبایی این قسمت ها شوید .


درباره ما

لیلاک کلینیک با پشتوانه‌ای قوی از تجربه و تخصص همکاران و اساتید دانشگاهی در خدمت شما شهروندان عزیز می‌باشد.

تماس با ما

آدرس:

تهران،زعفرانيه رو ب رو پالاديوم

تلفن تماس:

٠٩٩٠٧٠٠٣٩٩٠

ایمیل:info@lilakclinic.com

نقشه

© 2018 طراحی ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT