تعریف لیپوماتیک

لیپوماتیک چیست؟

بیشترین سوالات در لیپوماتیک بر این نکته متمرکز است که لیپوماتیک چیست ، عوارض لیپوماتیک چیست و همچنین اینکه برتریهای این روش نسبت به روشهای گذشته چیست . لیپوماتیک در حقیقت یک نوع دستگاه ساکشن پیشرفته برای تخلیه چربیهای موضعی زیر پوست می باشد. تکنولوژی بکار گرفته شده در این ابزار بقدری دقیق و فوق العاده عمل می کند که کاملا آنرا از لیپوساکشن متمایز می سازد. همچنین برتری این دستگاه بر لیزر لیپولیز هم در حین عمل برای جراح و هم در نتایج عمل برای بیمار کاملا مشهود می باشد.

لیپوماتیک Lipomatic با استفاده از امواج اینفراسونیک و ارتعاش (Vibration) و نوسان ثابت حول محوری (Nutation) سلولهای چربی را از محل اتصالات آنها به یکدیگر جدا می سازد و بدون اینکه منجر به تخریب سلولهای چربی گردد، سلولهای بافت چربی را سالم از زیر پوست با عمل ساکشن خارج می نماید. به همین دلیل از سلولهای خارج شده چربی توسط این تکنیک می توان مجددا بعنوان فیلر برای حجیم سازی گونه و صورت و یا سایر اعضاء استفاده نمود. قابل ذکر است که این چربی بمراتب دارای دوام بیشتر و تورم کمتر پس از تزریق بعنوان فیلر می باشد و نسبت به چربی کشیده شده توسط ساکشن برای حجیم سازی بسیار سالمتر (Intact) است.

جراحی پیکرتراشی با لیپوماتیک با برداشتن چربی اضافه از قسمت های متفاوت بدن تناسب مورد نیاز برای بدن شمارا فراهم میکند. همچنین باعث فرم دهی به بدن و باریک شدن آن می­شود که فرد تصور بهتری از خود داشته باشد. پیکرتراشی با لیپوماتیک جایگزین کاهش وزن نیست،اما اگر قصد دارید بدنی صاف تر  و اصلاح­ شده­ تری داشته باشد این روش می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.  افرادی که برخی از نواحی بدنشان دارای چربی بیشتری است و با ورزش و کاهش وزن این چربی ها از بین نمی رود، می توانند ازین روش نتیجه مطلوبی بدست آورند و کاندید مناسبی برای جراحی پیکرتراشی با لیپوماتیک باشند.

نواحی که معمولاً با جراحی پیکرتراشی با لیپوماتیک درمان می­شوند :

شکم
باسن
بازو
لگن ها
قسمت داخلی و خارجی ران ها
زانوها
ساق ها
گردن
چانه

ویژگی های مثبت لیپوماتیک

چربی ها درعمل لیپوماتیک زنده هستند، زیرا کانولا چربی ها را نه با اشعه بلکه با حرکت کاملا فیزیکی از زیر پوست جدا می کند به همین دلیل چربی های برداشته شده را می توان به سایر اعضای نیازمند (باسن، سینه ) تزریق کرد.در عمل لیپوماتیک به علت وجود برش کم و نداشتن بخیه بیمار نیاز به بستری ندارد.
در جراحی لیپوماتیک زمان عمل نسبت به روش های قبلی کوتاه تر است و بیمار مدت کمی را در اتاق عمل سپری می کند.
دوره نقاهت جراحی لیپوماتیک نسبت به سایر روش ها کم تر است.
درعمل لیپوماتیک امکان ابتلا به آمبولی وجود ندارد.
کبودی در جراحی لیپوماتیک در مقایسه با سایر روش ها بسیار کم است.
به علت لیفت هم زمان در حین عمل لیپوماتیک ظاهر پوست بهتر می شود.
لاغری در این روش با بی حسی انجام می شود و به همین علت بیمار در حین عمل دردی را حس نمی کند.


درباره ما

لیلاک کلینیک با پشتوانه‌ای قوی از تجربه و تخصص همکاران و اساتید دانشگاهی در خدمت شما شهروندان عزیز می‌باشد.

تماس با ما

آدرس:

تهران،زعفرانيه رو ب رو پالاديوم

تلفن تماس:

٠٩٩٠٧٠٠٣٩٩٠

ایمیل:info@lilakclinic.com

نقشه

© 2018 طراحی ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT